38 години од раѓањето на Тоше


Елена Ристеска започна соработка со Данијела Кариќ. Популарните пејачки го објавија својот прв дует „Срца се погреше“. Во видеозаписот, музичките ѕвезди се ...
| | веќе видена | слични

Елена Ристеска која вчера гостуваше во емисијата “Еден на еден” со Жаре, се наврати на сеќавањата за Тоше уште од моментот кога се запознале. Таа откри дека ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Македонската пејачка Елена Ристеска гостуваше во емисијата „Еден на еден“, каде се присети на спомените на преранозагинатиот Тоше Проески. Како од женски ...
| | веќе видена | слични
7 копии
повеќе

Останато

Во последните неколку недели секојдневно во земјава се бележат по речиси двесте нови случаи на заразени со Ковид-19. И покрај мерките за носење маска и држење ...
сите 426 | | | веќе видена

Потпретседател на СДСМ и носител во ИЕ 2 Оливер Спасовски во финишот на изборната кампања со апел до граѓаните дека гласањето е безбедно и дека сите сме пред ...
сите 650 | | | веќе видена

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
сите 39 | | | веќе видена

Владата на предлог на Министерството за внатрешни работи во соработка со министерствата за здравство и за надворешни работи изработи насоки за начинот на ...
сите 117 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев и носител на листата на кандидати за пратеници од ИЕ 3 вечерва, претпоследниот ден од кампањата за ...
сите 196 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

38 години од раѓањето на Тоше

Од:
До кого (е-маил):
Порака: