Јувентус ќе игра со комбиниран состав против Киево

Арсенал – Манчестер јунајтед (20:55 ч.) Најстарото клупско натпреварување во светот, англискиот ФА куп, вечерва носи едно големо дерби. Арсенал го пречекува ...
| | веќе видена | слични

Останато

„СДСМ вчера го одржа 25. Конгрес, кој за првпат се одржа дигитално, на далечина со што се испочитуваа мерките и задолженијата за заштита од коронавирусот.Со ...
сите 137 | | | веќе видена

„Имам можност вечерва да говорам во пресрет на можеби најголемиот македонски национален празник – основањето на ВМРО. Практично, организацијата ВМРО, или уште ...
сите 168 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва порача: Додека Заев си се забавува со некаков дигитален конгрес, и во исто време кога започна да се колне во ...
сите 119 | | | веќе видена

Во период кога есенскиот бран на коронавирусот е во налет, како кај нас, така и во државите од регионот и Европа, а бројот на инфицирани секојдневно расте, ...
сите 245 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јувентус ќе игра со комбиниран состав против Киево

Од:
До кого (е-маил):
Порака: