Нормализиран сообраќајот на патот Крива Паланка-Куманово

9 копии

За користење на услугата бањско – климатска рекреација за пензионерите Фондот на пензиското и инвалидското осигурување на Македонија, , ги повикува ...
| | веќе видена | слични
2 копии

За една недела откако започна пријавувањето за користење бесплатна бањско-климатска рекреација или бесплатен туристички викенд во Подрачното одделение на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Нема жртви ниту, повредени во сообраќајната незгода која се случи на магистралниот пат А2, Куманово – Крива Паланка. Според информациите од портпаролот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ Влатко Ѓорчев денеска беше во посета на беровскиот и кривопаланечкиот крај. -Денес бев во Берово, Ратево, Ранковце и Мождивњак ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вицепремиерот Бујар Османи, денеска ќе го посети Штип, каде што во моментов се затворени шестте конфекциски фабрики , од каде е и кластерот на новозаразените. ...
сите 808 | | | веќе видена

Полицијата во Охрид преку Одделението за превенција врши контрола врз начинот на кој се исполнуваат владините мерки и препораки за заштита и превенција од ...
сите 293 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп синоќа го засили притисокот врз гувернерите да го задушат насилството на протестите што избувна заради смртта на ...
сите 251 | | | веќе видена

СДСМ и Заев катастрофално се справуваат со пандемијата во државата. Бројот на новозаразени од Ковид-19 секојдневно зголемува. Додека сите земји во регионот ...
сите 662 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нормализиран сообраќајот на патот Крива Паланка-Куманово

Од:
До кого (е-маил):
Порака: