Мурињо немал трансфер-слобода во Јунајтед: Во Сити му купија четири бека на Гвардиола


Поранешниот тренер на Манчестер јунајтед, Жозе Мурињо тврди дека не добил доволно поддршка во плановите за купување на фудбалери додека бил на чело на „Олд ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Сосема очекувано Манчестер Сити се пласираше во финалето на Лига купот, но „граѓаните“ пропуштија да испишат историја откако вечерва славеа само со 0-1 на ...
| | веќе видена | слични

Тренерот на Манчестер Сити, Пеп Гвардиола е задоволен од тоа што повторно може да смета на Менди, кој се опорави од повредата и ќе биде на располагањена ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ПРЕЗЕНТИРАНА ПЛАТФОРМАТА ЗА ОНЛАЈН НАСТАВА Националната платформа за онлајн настава денеска ја презентираше министерката за образование и наука, Мила Царовска, ...
сите 92 | | | веќе видена

Во тетовско продолжуваат протестите против поскпапувањето на струјата. Попладнево протестите се проширија и во руралните средини како Челопек, Општина ...
сите 249 | | | веќе видена

Македонскиот бизнис е веќе на колена, а народот со 40.000 нови невработени, може да се каже дека, веќе живее на вересија. Владата најави нов, четврт пакет ...
сите 96 | | | веќе видена

Вицепремиерот за европски прашања Никола Димитров оценува дека Меморандумот на Бугарија во определни делови е многу навредилив и дефинитивно не е во функција ...
сите 157 | | | веќе видена

Учебната година ќе започне без КОВИД-19 скрининг на наставниците, професорите и учениците. А, бројката на заразени во државата рапидно и неконтролирано расте. ...
сите 231 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мурињо немал трансфер-слобода во Јунајтед: Во Сити му купија четири бека на Гвардиола

Од:
До кого (е-маил):
Порака: