Одлични вести за навивачите Ливерпул – на „Енфилд“ падна уште еден важен потпис


Во Ливерпул после Енди Робертсон денес падна уште еден важен потпис. Денес потпис на нов петгодишен договор стави Александер Арнолд. Арнолд доби шанса минатата ...
| | веќе видена | слични

Реал Мадрид како што се наведува е подготвен да го ангажира германскиот стратег, Јирген Клоп на крајот од оваа сезона. Како што пренесува шпански Дон Балон, ...
| | веќе видена | слични

Реал Мадрид наводно е подгтовен да го ангажира германскиот стратег, Јирген Клоп на крајот од оваа сезона. Како што пренесува шпанскиот „Don Balon“, Реал ќе се ...
| | веќе видена | слични

Ливерпул биле сериозно заинтересирани за 19-годишниот фудбалер на Бенфика, Жоао Феликс. „Црвените“ за фудбалерот кого го споредуваат со Кристијно Роналдо ...
| | веќе видена | слични

Јирген Клоп на најдобар можен начин го најави натпреварот меѓу Ливерпул и Кристал Палас на „Енфилд Роуд“, испраќајќи му потпишано писмо на 104-годишниот верен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска на прес-конференција рече дека зголемувањето на платите во основното и средното образование е лага бидејќи ...
сите 187 | | | веќе видена

Вчера во 14.30 часот на ул.„Ванчо Прќе“ во Штип, мотоцикл „Арора“, управуван од З.Д.(47) од Штип, удрил во паркирано патничко моторно возило „тојота јарис“, со ...
сите 182 | | | веќе видена

Потпретседателката на Сенатот, педесет и двегодишна конзервативка Жанин Анез, стапи на претседателската позиција  откако од функцијата претседател вчера по ...
сите 226 | | | веќе видена

Предлог законот за јавни собири што денеска беше на дневен ред на владина седница е повлечен поради ракциите на граѓаните. Премиерот Зоран Заев одговорајќи на ...
сите 71 | | | веќе видена

Отсуството на воодушевувањето, за почеток, не се состои од земјите-промотори на идејата, туку од нивните недостатоци (на капацитет во) економијата и владеењето ...
сите 364 | | | веќе видена

На 5 месеци пред одржувањето на предвремените парламентарни избори Владата донела одлука за субвенционирање на печатени медиуми. На предлог на министерот без ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Одлични вести за навивачите Ливерпул – на „Енфилд“ падна уште еден важен потпис

Од:
До кого (е-маил):
Порака: