Пропадна трансферот на Арнаутовиќ во Кина

Милан денес го претстави новото засилување Криштоф Пијатек кој за 35 милиони евра пристигна од Џенова. Пијатек пристигнува на „Сан Сиро“ како замена за Игуаин, ...
| | веќе видена | слични

Преговорите кои се одвиваа неколку дена конечно го добија својот епилог – Криштоф Пијатек утре пристигнува на прегледи во Милано! Цела Италија веќе неколку ...
| | веќе видена | слични

Со Спортски и денес следете се што се случува на трансфер пазарот – БИДЕТЕ ВО ТЕК! – Тука можете да се потсетите што вчера се случуваше на трансфер пазарот. – ...
| | веќе видена | слични

Останато

Христијан Мицкоски во моментов е легален, но повеќе не е ЛЕГИТИМЕН претседател на ВМРО. Имам впечаток дека се наоѓаме во една Дејвид Линчовска Кружница на ...
сите 137 | | | веќе видена

Бугарија може да остане сама во спорот со Северна Македонија, смета Кирил Илиев, историчар од Институтот за балкански студии при Бугарската академија на ...
сите 369 | | | веќе видена

Будно ги следиме препораките на Комисијата за заразни болести и следствено, секогаш размислуваме за донесените одлуки, нивната оправданост и потребата за нивна ...
сите 160 | | | веќе видена

Бизнисменот Сеад Кочан останува во затвор. Врховниот суд ја потврди казната на скопска Апелација со која Кочан беше осуден на 4 години и 8 месеци затвор. ...
сите 37 | | | веќе видена

Незадоволството од здравствениот систем и долгите административни процедури, пациентите се почесто го покажуваат со зголемена агресија и зачестени физички ...
сите 61 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пропадна трансферот на Арнаутовиќ во Кина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: