Лек за многу болести – помага за надуеност, мрзеливи црева и хемороиди


Јапонското јаболко е многу здраво, вкусно и корисно. Помага за болести на цревата, против надуеност и мрзеливи црева. Се користи и за болести на желудникот, за ...
| | веќе видена | слични

Направете мекици кои потоа нараснуваат големи. Супер почеток на денот. 1 јајце 1 лажица шеќер 1 лажиче сол 3 лажици масло 250 мл. млеко 20 гр. квасец 500 гр. ...
| | веќе видена | слични

Направете совршени и меки уштипци со сирење. 1 шолја јогурт 1 парче сирење 2 јајца 1 прашок за пециво малку сол брашно по потреба Се става јогурт со јајца во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По сè полошата епидемиолошка состојба во Македонија, целосна мобилизација најавија здравствените власти и во однос на проширување на болничките капацитети, и ...
сите 380 | | | веќе видена

Пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „Обнова на Македонија“, денеска заедно со останатите опозициски партии Алијанса и Алтернатива и Левица, поднесе ...
сите 340 | | | веќе видена

Во однос на организирање внатрепартиски избори, СДСМ веќе има искуство со минатите локални избори за избор на кандидати во Крушево и Охрид, истакна вечерва ...
сите 160 | | | веќе видена

Во саботата наутро во болницата „Филип Втори“ животот го загуби поранешниот пратеник Амди Бајрам, а веќе неколку часови подоцна се потврдија информациите дека ...
сите 137 | | | веќе видена

Четворица лаборанти од лабараторијата во Клиничка болница-Штип се заразени со коронавирусот. Директорот на Клиничка болница-Штип, Ален Ѓеорѓијев ја потврди ...
сите 311 | | | веќе видена

„Имам можност вечерва да говорам во пресрет на можеби најголемиот македонски национален празник – основањето на ВМРО. Практично, организацијата ВМРО, или уште ...
сите 77 | | | веќе видена

Заев зошто молчиш со денови и не кажуваш, кој е твојот став за Гоце Делчев и за македонскиот јазик? Ајде Заев охрабри се и не се плаши, кажи го твојот став ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лек за многу болести – помага за надуеност, мрзеливи црева и хемороиди

Од:
До кого (е-маил):
Порака: