Технолошки наместо Трампов ѕид


9 копии
3 копии

Американскиот претседател Доналд Трамп предложи договор за миграција во кој за финансирање на ѕидот на границата со Мексико, тој нуди продолжување на заштитата ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Се чини дека се ближи крајот на делумната блокада на американската влада.Имено ,откако претседателот Доналд Трамп објави на Twitter-дека во текот на денот ќе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерите на земјите членки на Европската Унија на утрешното заседание ќе прават напори да дојдат до консензуално решение поврзано со почетокот на преговорите ...
сите 145 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Сириската невладина агенција за човекови права објави дека е забележан огромен конвој на сириската армија како го напушта Манбија, уште еден курдски град над ...
сите 802 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Технолошки наместо Трампов ѕид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: