Митровиќ и Камара се степале на јога


Златан Ибрахимовиќ се огласи во јавноста, сега тој имаше порака за Хари Кејн за кого верува дека треба да го напушти Кејн. Ибра го советува Кејн да си замине ...
| | веќе видена | слични

Италијанскиот тренер Антонио Конте вчера се појави на Островот! Конте вчера присуствуваше на натпреварот помеѓу Фулам и Тотенхем на „Кревен Котиџ“. Ова беше ...
| | веќе видена | слични

Последниот меч од 23. коло во Премиер лигата денеска се одигра на „Кревен Котиџ“ во кој Тотенхем во судиското продолжение дојде до трите бода кај Фулам (1-2). ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Фулам имаше водство од 1:0 во лондонската дерби пресметка со Тотенхем благодарение на автоголот кој си го даде напаѓачот Љоренте, а иако се чинеше дека го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерите на земјите членки на Европската Унија на утрешното заседание ќе прават напори да дојдат до консензуално решение поврзано со почетокот на преговорите ...
сите 145 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Сириската невладина агенција за човекови права објави дека е забележан огромен конвој на сириската армија како го напушта Манбија, уште еден курдски град над ...
сите 802 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Митровиќ и Камара се степале на јога

Од:
До кого (е-маил):
Порака: