Бред Пит изгледа одлично и во најобичен аутфит


3 копии

Анџелина Џоли првпат видена во јавност по избивањето на гласините за врската на Бред Пит и Шарлиз Терон. Таа го заврши договорот за старателство во декември ...
| | веќе видена | слични

 По долгата и мачна бракоразводна парница, Бред Пит ја пронајде својата среќа со „непријателката“ на Џоли. Анџелина Џоли беше фотографирана со синот Пакс на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче денеска рече дека насекаде во Европа се праќаат пациенти од една во друга држава. И Македонија се спрема за такво ...
сите 281 | | | веќе видена

Откако инспекторите го преспаа цело лето, сега ќе ги засилувале контролите во угостителските објекти. Од пазарниот инспекторат сега велат дека оние ресторани ...
сите 400 | | | веќе видена

„Имам можност вечерва да говорам во пресрет на можеби најголемиот македонски национален празник – основањето на ВМРО. Практично, организацијата ВМРО, или уште ...
сите 92 | | | веќе видена

Македонската држава и македонскиот народ живеат во секојдневие во кое се соочени со огромна здравствена и економска криза, што е излезена од контрола, но и со ...
сите 174 | | | веќе видена

Максим Ацевски, главниот државен ревизор, во интервју за „360 Степени“ синоќа рече дека ДЗИ нема надлежност да го испита работењето на Националната агенција за ...
сите 122 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бред Пит изгледа одлично и во најобичен аутфит

Од:
До кого (е-маил):
Порака: