Челзи во паника, талентот сака да си оди по секоја цена!


Освен тренинзите многу е важен и талентот, ава тригодишно девојче го има во изобилство. Погледнете го ова неверојатно видео:
| | веќе видена | слични

Во Студио 1 зборувавме за талентираните деца кои немаат кој доволно да ги насочи. Гости на Влатко Чаловски беа Нела Јолевска, директор на „И Кју Екселенс“ (EQ ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во Македонија да царува основаната перцепција за злоупотреба на моќта од политичка функција. Вршењето на јавна функција на политичари додека истовремено се ...
сите 230 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 57 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Челзи во паника, талентот сака да си оди по секоја цена!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: