Том Харди стана татко по втор пат

3 копии

Глумецот Лиам Нисон (66) доживеал уште една семејна трагедија. Откако пред десет години од повреда на главата му починала сопругата Наташа Ричардсон, истата ...
| | веќе видена | слични

Синот на неговата сестра , кој пред пет години настрада во бизарна несреќа , почина од последиците на падот . Внукот на Лиам Нисон , 35 годишниот Ронан Секстон ...
| | веќе видена | слични

Актерот Лијам Нисон доживеал уште една семејна трагедија. Откако неговата сопруга Наташа Ричардсон починала пред десет години од повреда на главата, истата ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

Според најавите, премиерот Зоран Заев денеска напладне тргнува за Брисел, каде ќе го пречекаат министерот за надворешни работи Никола Димитров и вицепремиерот ...
сите 732 | | | веќе видена

Француската блокада и бескрајнта неизвесност дали земјава ќе добие датум за преговори за членство во Европската унија, го „урна“ македонскиот берзански индекс, ...
сите 77 | | | веќе видена

Шансите за пласман на ЕП 2020 низ квалификациите се теоретски, но Македонија има обезбедено место во полуфиналето на Лигата на нациите, лига Д, од каде што ...
сите 312 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 48 | | | веќе видена

 Секојдневно се наоѓаме пред избори кои сериозно може да влијаат на нашата иднина, па неретко се двоумиме долго, со часови, пред да донесеме конечна одлука. ...
сите 147 | | | веќе видена

Иако ги отфрла обвинувањата, Франција вчера остана изолирана во ЕУ во својата одлука да блокира зелено светло за старт на преговори со било која од двете земји ...
сите 155 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Том Харди стана татко по втор пат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: