Том Харди доби син и му даде име кое ќе ги израдува љубителите на филмски класици

Харди и сопругата Шарлот Рајли добија син, на кој му дадода име Форест. Извори велат дека името Форест е го избрала Шарлот, бидејќи го сакала филмот „Форест ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Глумецот Лиам Нисон (66) доживеал уште една семејна трагедија. Откако пред десет години од повреда на главата му починала сопругата Наташа Ричардсон, истата ...
| | веќе видена | слични

Синот на неговата сестра , кој пред пет години настрада во бизарна несреќа , почина од последиците на падот . Внукот на Лиам Нисон , 35 годишниот Ронан Секстон ...
| | веќе видена | слични

Актерот Лијам Нисон доживеал уште една семејна трагедија. Откако неговата сопруга Наташа Ричардсон починала пред десет години од повреда на главата, истата ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Европскиот совет без договор за датум за почеток на преговори со Северна Македонија и Албанија. Првите луѓе на Советот и Комисијата во Брисел со разочарување ...
сите 1462 | | | веќе видена

Како што пишува новинарот Жерардо Фортуна , продолжението на разговорите за проширување на ЕУ денеска не е на агендата на лидерскиот самит иако беа спомненати  ...
сите 107 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

САД изразија незадоволство и разочарување, откако Европскиот совет не донесе одлука за датум за почеток на преговори за Северна Македонија. Стејт департментот ...
сите 249 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Том Харди доби син и му даде име кое ќе ги израдува љубителите на филмски класици

Од:
До кого (е-маил):
Порака: