Салах донесе победа за Ливерпул од пресметката со Брајтон (ВИДЕО)


Се одиграа петте предвидени натпревари во стандардниот термин од 16 часот во 22 коло од англиската Премиерлига, лидерот во шампионатот сигурен на гостувањето ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пред денешната средба помеѓу Ливерпул и Кристал Палас, еден од најдобрите играчи на тимот на Рој Хоџсон, Патрик Ван Анхолт даде доста храбра изјава. ...
| | веќе видена | слични

Во наредниве два дена ќе се одигра новото 23. коло во Премиер лигата, коло кое носи „рутински“ натпревари за фаворитите за највисок пласман, но и едно големо ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии

Весникот Сан пишува за тепачка во теретаната на Фулам, на јога час кој требал да ги релаксира играчите, дошлo до конфротација помеѓу Александар Митровиќ и ...
| | веќе видена | слични

Александар Митровиќ и Абубакар Камара се степале на час по јога, а останатите соиграчи од Фулам одвај ги раздвоиле, тврди британскиот таблоид „Сан“. Србинот и ...
| | веќе видена | слични

Медиумите од Англија пишуваат за тепачка во редовите на Фулам, колегите од нападот, Александар Митровиќ и Абубакар Камара се фатиле за гуша во теретаната. ...
| | веќе видена | слични

Српскиот напаѓач Александар Митровиќ покажа дека не знае да го контролира темпераментот ниту надвор од теренот. Британските медиуми денеска потврдија дека ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Никакви понови факти не понудија бомбите за случајот за Мартин Нешковски, Смилковското езеро и смртта на Никола Младенов, трите клучни бомби со кои серијата ...
сите 135 | | | веќе видена

Уште една рунда разговори за законот за обвинителство меѓу власта и опозицијата заврши без напредок. Половина час по почетокот на состанокот, владини и тимови ...
сите 287 | | | веќе видена

Во Јавното обвинителство за организиран криминал и корупција на распит повторно се повикани осомничените за случајот „Рекет“ Бојан Јовановски – Боки 13 и ...
сите 271 | | | веќе видена

Анализа: Регионот доцни во отворањето фронт против дезинформациите Македонија е фактички првата земја во регионот во која власта отвора институционален фронт ...
сите 53 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Салах донесе победа за Ливерпул од пресметката со Брајтон (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: