Солари за иднината на Иско: Немам потреба да му давам никаков совет

Повеќе нема дилеми во лошиот однос кој го имаат плејмејкерот на Кралевите и шефот на стручниот штаб на таа екипа, обајцата не се ни погледнаа при излегувањето ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Реал Мадрид повторно оствари разочарувачки резултат на едно гостување, но овојпат имаше среќа што стануваше збор за реванш натпревар во Купот на кој пристигна ...
| | веќе видена | слични

Реал Мадрид вчера се пласираше во четвртфиналето на Купот на Шпанија, но ги разочараа навивачите бидејќи тоа го направија со пораз од 1:0 од Леганес (првиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шпанскиот репрезентативец, Иско Аларкон падна во втор план во Реал Мадрид по промената на тренерот и доаѓањето на чело на Сантијаго Солари на местото на Хулен ...
| | веќе видена | слични

Играчот за врска на Реал Мадрид, Иско веќе неколку недели поминува низ тешка ситуација на „Сантијаго Бернабеу“. Иско е незадоволен од статусот во Реал Мадрид и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, одговарајќи на новинарско прашање во однос на отфрлањето, од страна на министерот за правда Бојан Маричиќ, на барањето на ...
сите 181 | | | веќе видена

Силна словенечка поддршка за одржување на првата Меѓувладина конференција, која означува старт на пристапните преговори за Македонија со ЕУ до крајот на ...
сите 307 | | | веќе видена

Реакции во јавноста предизвика мејл од Министерството за образование и наука кој наставниците ги испраќаат до родителите на учениците за тоа на какви уреди ќе ...
сите 104 | | | веќе видена

Во врска со настаните кои се случија изминатите денови каде што беа нападнати полициски службеници, се огласи Европскиот полициски синдикат. „Најостро го ...
сите 89 | | | веќе видена

Ако од денеска до 10 октомври сите, ама баш сите до еден, се придржуваме на три толку прости правила (два метра, маска, миење раце) на 11 октомври може да ...
сите 78 | | | веќе видена

Економско-социјалниот совет денеска ја одржа својата втора седница предводена од министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска како претседателка, ...
сите 222 | | | веќе видена

МПЦ очекува вселенскиот партијарх Вартоломеј позитивно да одговори на писмата на државниот врв за автоќефалноста на црквата. Нема ништо спорно и нема никакво ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Солари за иднината на Иско: Немам потреба да му давам никаков совет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: