Едно од омилените грчки летувалишта прекриено со снег: Неверојатни сцени од познатите плажи под снежна покривка

Студениот бран со снег не го заобиколил ни познатото грчко летувалиште. Омиленото место за одмор на голем број на Балканци, славната Паралија, денес е ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Екипата на „Бутел“ го совлада „Металург 2“ со 29:23 (14:10) во натпревар од ракометната Суперлига. Домашните постојано водеа и рутински ја одржуваа предноста и ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Едно од омилените грчки летувалишта прекриено со снег: Неверојатни сцени од познатите плажи под снежна покривка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: