Севилја го потврди доаѓањето на Мунир


Севилја го договор првото засилување за следната сезона, Мунас Дабур од Ред бул Салцбург од јуни месец ќе биде нов играч на Андалужаните. Израелкскиот голгетер ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Полека изминува една половина од јануарскиот преоден рок, постојат многу гласини со Спортски бидете во тек со се што се случува! – ТУКА можете да се потсетите ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Тунберг синоќа настапи на климатскиот самит во ОН со емотивен говор обвинувајќи ги лидерите на развиените земји за пасивност во однос на справување со ...
сите 93 | | | веќе видена

Можноста за укинување на визите и за соработка во енергетиката биле меѓу темите на разговор на средбата на премиерот Зоран Заев, со шефот на делегацијата и ...
сите 266 | | | веќе видена

Три истражни постапки води Јавното обвинителство за организиран криминал и корупција за осомничениот Бојан Јовановски, објави Пресс24 , повикувајки се на ...
сите 299 | | | веќе видена

Минути откако Кристијано Роналдо заврши на третото место во изборот за „Д Бест“, националниот тим на Португалија се огласи со објава на „Твитер“ во поглед на ...
сите 106 | | | веќе видена

Британската влада одби да одвои средства за спасување на историскиот тур-оператор Томас Кук и 9000 работни места. Во исто време, британската влада одбива да ја ...
сите 61 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Севилја го потврди доаѓањето на Мунир

Од:
До кого (е-маил):
Порака: