Јунајтед има „бисер“ во Тахит Чонг (видео)


5 копии

Весникот Сан пишува за тепачка во теретаната на Фулам, на јога час кој требал да ги релаксира играчите, дошлo до конфротација помеѓу Александар Митровиќ и ...
| | веќе видена | слични

Александар Митровиќ и Абубакар Камара се степале на час по јога, а останатите соиграчи од Фулам одвај ги раздвоиле, тврди британскиот таблоид „Сан“. Србинот и ...
| | веќе видена | слични

Медиумите од Англија пишуваат за тепачка во редовите на Фулам, колегите од нападот, Александар Митровиќ и Абубакар Камара се фатиле за гуша во теретаната. ...
| | веќе видена | слични

Српскиот напаѓач Александар Митровиќ покажа дека не знае да го контролира темпераментот ниту надвор од теренот. Британските медиуми денеска потврдија дека ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Никакви понови факти не понудија бомбите за случајот за Мартин Нешковски, Смилковското езеро и смртта на Никола Младенов, трите клучни бомби со кои серијата ...
сите 238 | | | веќе видена

Извори во одбраната на луѓе инволвирани во предметите на СЈО тврдат дека најмалку еден од заштитените сведоци од случаите кои беа водени во сега згаснатата ...
сите 150 | | | веќе видена

 Каков понеделник ви најавува Зодијакот? Дали вашиот хороскопски знак денес ќе го следи среќа? Дали неделата ќе ви тргне „на десна нога?“ Кликнете на вашиот ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јунајтед има „бисер“ во Тахит Чонг (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: