Барселона го испрати Мунир во шпански ривал


2 копии

Првиот човек на шпанскиот шампион Барселона, Хосеп Марија Бартомеу обелодени кој стратег ќе го води каталонскиот гигант во следната кампања. Иако од актулнава ...
| | веќе видена | слични

Севилја го договор првото засилување за следната сезона, Мунас Дабур од Ред бул Салцбург од јуни месец ќе биде нов играч на Андалужаните. Израелкскиот голгетер ...
| | веќе видена | слични

Барселона оваа сезона игра одлично и е лидер во Примера, а во последно време се погласни се шпекулациите дека тренерот Ернесто Валверде ќе го напушти клубот на ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии
2 копии
повеќе

Останато

ВО ВЕЛЕШКО ДРВОКРАДЦИ ПРЕТЕПАА ПОЛИЦАЈЦИ Оливер Спасовски, министерот за внатрешни работи, рече дека дрвокрадците биле во голем број и мавале со дрва и камења ...
сите 172 | | | веќе видена

Додека дел од поранешните функционери од редовите на ВМРО-ДПМНЕ бараат вонреден конгрес и оставка од Христијан Мицкоски, поради неколкуте изборни порази во ...
сите 205 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изрази уверување дека со Бугарија ќе се најде решение со кое двете страни ќе бидат среќни и рече дека Бугарија ги поддржува ...
сите 384 | | | веќе видена

Лекарската комора преку соопштение најостро реагира на тоа што во последно време сè почесто во средствата за јавно информирање се публикуваат написи, ...
сите 73 | | | веќе видена

МПЦ очекува вселенскиот партијарх Вартоломеј позитивно да одговори на писмата на државниот врв за автоќефалноста на црквата. Нема ништо спорно и нема никакво ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барселона го испрати Мунир во шпански ривал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: