„Златен“ корнер на Хасани за бод против шампионот Ал Хилал! (ВИДЕО)

Македонскиот репрезентативец Ферхан Хасани го одигра целиот натпревар за Ал Раед кој во самиот финиш успеа да му „откине" бод на шампионот. Клучните моменти се ...
| | веќе видена | слични

Бордо го совлада Анжер со 2-1 во рамките од презакажаниот меч во 17. коло од Лига 1. „Жирондинците“ до шестата победа оваа сезона стигнаа откако младиот Јан ...
| | веќе видена | слични

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 322 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи презема стандарди полициски оперативни мерки и активности, коментираат од МВР во врска со обвинувањата кои ги упати ...
сите 143 | | | веќе видена

Организацискиот одбор на иницијативата „Доста е“ денеска во соработка со месните заедници, организираше протести во четири рурални средини во тетовско со цел ...
сите 155 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 221 | | | веќе видена

Пратениците на вчерашната собраниска седница ја усвоија одлуката за изборот на составот на работните тела на Парламентот, а премиерот Зоран Заев од Куманово ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Златен“ корнер на Хасани за бод против шампионот Ал Хилал! (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: