Раул: Среќни сме, но сега ја забораваме оваа победа и мислиме на Бахреин

5 копии

Раул Гонзалес во последните 15 минути од мечот со Исланд се обиде да ја промени својата тактика и нашата репрезентација се обиде со систем „6 на 6“, но сепак ...
| | веќе видена | слични

ЕКИПА во Минхен , Стеван Цаневски Исландските ракометари се максимално мотивирани во пресрет на дуелот со Македонија, двете победи над Бахреин и Јапонија ја ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Вкупно 171 предмет презело Јавното обвинителство на Република Северна Македонија од Специјалното јавно обвинителство, велат од ЈОРСМ за МИА. – Јавното ...
сите 348 | | | веќе видена

 Долгорочните односи може да бидат погубни за вашата сексуална желба и задоволство. Сексуалните проблеми влијаат на една третина од младите и средовечните ...
сите 24 | | | веќе видена

На својот Твитер профил, премиерот Зоран Заев објави линк до извадок од документарниот филм на Би-Би-Си за креаторите на лажни вести од Велес. Заев пишува: ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Раул: Среќни сме, но сега ја забораваме оваа победа и мислиме на Бахреин

Од:
До кого (е-маил):
Порака: