Прекрасната Margot Robbie наскоро ќе ја видиме во улогата на Barbie!


Станува збор за прекрасната опера од филмот „ Пети елемент“ која во оригинал ја отпеала албанската оперска пејачка Инва Мула. Иако продуцентите тврдеа дека ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Ивнинг пост", дневен весник од Нов Зеланд, на 27 мај 1903 година од својот дописник од Цариград јави дека е убиен креаторот на Македонската револуционерна ...
сите 5 | | | веќе видена

Во тетовско продолжуваат протестите против поскпапувањето на струјата. Попладнево протестите се проширија и во руралните средини како Челопек, Општина ...
сите 267 | | | веќе видена

ПРЕЗЕНТИРАНА ПЛАТФОРМАТА ЗА ОНЛАЈН НАСТАВА Националната платформа за онлајн настава денеска ја презентираше министерката за образование и наука, Мила Царовска, ...
сите 110 | | | веќе видена

Македонскиот бизнис е веќе на колена, а народот со 40.000 нови невработени, може да се каже дека, веќе живее на вересија. Владата најави нов, четврт пакет ...
сите 110 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Прекрасната Margot Robbie наскоро ќе ја видиме во улогата на Barbie!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: