Ловрен казнет за навредите кон Рамос!

Манчестер сити во последниве неколку години стана еден од највлијателните клубови во Англија. Сето тоа е благодарение на газдата Мансур бин Зајед, кој е еден ...
| | веќе видена | слични

Нешто порано, германскиот весник „Дер Шпигел" ги објави информациите за финансиските малверзации на популарните „граѓани" во периодот од 2013 до 2015 годибна. ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Сити одби да и даде одговор на УЕФА на прашањата околу наводното прекршување на Финансискиот фер плеј, а врз основа на обвинувањата кои произлегоа од ...
| | веќе видена | слични

УЕФА го одреди датумот за финалето од Лигата на шампионите во сезоната 2019/20. Битката за престижниот трофеј ќе се одржи на 30-ти мај 2020 година, спектаклот ...
| | веќе видена | слични

Вистинска бомба ни пристигнува од соседството – Белград ќе конкурира за домаќин на финалето во Лигата на шампионите! Српски „Курир“ денес ексклузивно објави ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Европската фудбалска федерација отвори случајот против Челзи поради манифестирање на ксенофобични пораки на неговите навивачи. За време на натпреварот од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Катица Јанева која до неодамна беше на чело на институцијата која требаше да гони функционери за висока корупција останува во Шутка. Ова станува јасно од ...
сите 178 | | | веќе видена

Дарко Јаневски Додека се палите како „хепо коцки“ на „бомбите“ што Фатиме Гучи и Бубе ги пуштаат во судница за „Монструм“, некако заборавате дека оние за кои ...
сите 272 | | | веќе видена

„Ставот на СДСМ и програмска определба на СДСМ е една изборна единица и отворени листи. Знаете дека мораме да разговараме, дискутираме и да дебатираме и со ...
сите 271 | | | веќе видена

Се чувствувате запоставено и осамено? Мислите дека не сте му важни на партнерот како на почетокот од врската или бракот? Ви недостига неговото внимание? Не ...
сите 178 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ловрен казнет за навредите кон Рамос!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: