Укината забраната за камиони на Стража и Пресека

11 копии
21 копии
32 копии
11 копии

На социјалните мрежи граѓаните револтирани постираат коментари и фотографии од се уште не исчистениот снег по патиштата и населените места. Патот за Гари е не ...
| | веќе видена | слични
5 копии
повеќе

Останато

Лидерот на ДУИ Али Ахмети денеска на годишнината од потпишувањето на Охридскиот Рамковен договор ги повика лидерите на другите партии на Албанците на средба, ...
сите 905 | | | веќе видена

Се огласија банкарите по затворањето на Еуростандард банка. Велат дека ниту една друга банка во земјава не е ризична. Ниту една банка, тврдат тие, ги нема ...
сите 186 | | | веќе видена

Штетата предизвикана од катастрофалната експлозија на пристаништето во Бејрут е над 15 милијарди долари. Тоа го соопшти либанскиот претседател Мишел Аун. – ...
сите 219 | | | веќе видена

Ричард Бренан, регионален директор за итни случаи на СЗО, по проценката на 55 клиники и здравствени установи во либанската престолнина рече дека „над 50 ...
сите 283 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски пред да го довери мандатот се обрати кусо и објасни зошто му го даде мандатот на Заев. -Врз основа на член 84, согласно член 90 од ...
сите 204 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Укината забраната за камиони на Стража и Пресека

Од:
До кого (е-маил):
Порака: