Кира Најтли ги откри предизвиците што ги очекуваат жените по породувањето

2 копии

Кира Најтли одлучи да ја сподели суровата реалност на мајчинството со целиот свет. Таа тврди дека жените треба да бидат пофалени за „емоционалниот и физичкиот ...
| | веќе видена | слични

Иако во многу модерни држави, воопшто не се водат вакви теми и дискусии, сепак кај нас се чини дека многумина сакаат да се мешаат во туѓите животи. Дали имаат ...
| | веќе видена | слични

Глумицата Кира Најтли стана мајка пред три години, а сега отворено проговори за мајчинството истакнувајќи дека е тешко да се биде мајка и да се воспита дете. ...
| | веќе видена | слични

Познатата актерка Кира Најтли проговори отворено за мајчинството, истакнувајќи колку е тешко да се биде мајка и да се одгледа дете. Таа стана мајка пред 3 ...
| | веќе видена | слични

Останато

По политичарите, и германските бизнисмени изразија поддршка на процесот на проширување на Европската унија и повикаа за започнување на преговорите за ...
сите 229 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Американскиот потпретседател Мајк Пенс ќе ја изрази американската посветеност да се постигне итен прекин на огнот, соопшти Белата куќа Турски официјални ...
сите 855 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кира Најтли ги откри предизвиците што ги очекуваат жените по породувањето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: