Реал ќе треба да му плати 10 милиони на Јунајтед, ако го сака Мурињо

Жозе Мурињо после отказот во Манчестер Јунајтед го пронајде првиот ангажман. Мурињо нема да работи како тренер и додека не пронајде нов клуб ќе биде коментатор ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Жозе Мурињо не чекаѓе долго на вработување, откако пред два месеци доби отказ во Манчестер Јунајтед. Португалецот, нема да работи како тренер, но најде добро ...
| | веќе видена | слични

Жозе Мурињо „лапна" 15 милиони фунти за отказот од Манчестер јунајтед, но може да остане без неколку милиони доколку открива сочни детали од разделбата со ...
| | веќе видена | слични

Според пишувањата на „Тајмс“, Жозе Мурињо не смее пред медиумите да говори за отказот од Манчестер јунајтед, во спротивно Португалецот ќе остане без неколку ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Екипата на „Бутел“ го совлада „Металург 2“ со 29:23 (14:10) во натпревар од ракометната Суперлига. Домашните постојано водеа и рутински ја одржуваа предноста и ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реал ќе треба да му плати 10 милиони на Јунајтед, ако го сака Мурињо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: