Енди Мареј плачејќи најави крај на кариерата


2 копии

Продолжуваат возбдувањата на првиот грен слем турнир оваа сезона, Австралија Опен. Рафаел Надал успеа да се пласира во третото коло на Австралија Опен откако ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 144 | | | веќе видена

Руските пранкери кои го имитираат поранешниот украински претседател, Петро Порошенко, и кои им се јавуваат по телефон и ги лажат политичарите и светските ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Енди Мареј плачејќи најави крај на кариерата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: