Со најмладите и снешко навива за Македонија! (ФОТО)


3 копии

На интернет се појави снимка за која се тврди дека на неа се наоѓа висок функционер во Србија на СПП Самир Тандир. Надзорните камери наводно го снимиле Тандир, ...
| | веќе видена | слични

Вистинска драма се одвивала во Србија на пругата Ниш- Прокупље кога машиновозачот почнал да кочи и да паничи кога забележал нешто на пругата, а тоа бил Снешко. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

На социјалните мрежи се појави видео кое привлече големо внимание помеѓу корисниците. Имено, надзорните камери пред еден дом снимиле жена како шутира еден ...
| | веќе видена | слични

Репрезентацијата на Македонија денес славеше победа на Светското првенство во Данска и Германија. Македонија славеше победа против селекцијата на Јапонија со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Снегот што наврна во Скопје ги инспирираше и возрасните. Па така, денеска во Градскиот парк осамна малку понаков снешко, кој така исправен гордо го ...
| | веќе видена | слични

Останато

Кратово е единствениот град во државата, кој има само 1 активен случај на коронавирусот, според податоците кои ги објави Министерството за здравство. Пехчево, ...
сите 365 | | | веќе видена

Додека дел од поранешните функционери од редовите на ВМРО-ДПМНЕ бараат вонреден конгрес и оставка од Христијан Мицкоски, поради неколкуте изборни порази во ...
сите 205 | | | веќе видена

Будно ги следиме препораките на Комисијата за заразни болести и следствено, секогаш размислуваме за донесените одлуки, нивната оправданост и потребата за нивна ...
сите 137 | | | веќе видена

ВО ВЕЛЕШКО ДРВОКРАДЦИ ПРЕТЕПАА ПОЛИЦАЈЦИ Оливер Спасовски, министерот за внатрешни работи, рече дека дрвокрадците биле во голем број и мавале со дрва и камења ...
сите 59 | | | веќе видена

Докторот Нико Беќаровски од Клиниката за токсикологија преку својот Фејсбук профил упати порака до сите објаснуваќи дека ако се придржуваме до трите правила на ...
сите 49 | | | веќе видена

МПЦ очекува вселенскиот партијарх Вартоломеј позитивно да одговори на писмата на државниот врв за автоќефалноста на црквата. Нема ништо спорно и нема никакво ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Со најмладите и снешко навива за Македонија! (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: