Ја паметиме по врелиот стриптиз - славната актерка на 60. години изгледа вака

37-годишната Јана Маринова е позната бугарска актерка која е една од најпопуларните, имала улоги не само во Бугарија, туку и во Србија, а сега и во Македонија ...
| | веќе видена | слични

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 314 | | | веќе видена

Општина Берово денеска е општината со најмногу новозаболени од Ковид-19 во Пијанечко-малешевскиот регион. Вкупно тројца граѓани покажаа позитивни резултати кои ...
сите 483 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи презема стандарди полициски оперативни мерки и активности, коментираат од МВР во врска со обвинувањата кои ги упати ...
сите 143 | | | веќе видена

Околу 20 отсто од вкупниот број на деца, кои се згрижени во шесте клонови на градинката „Детска радост“ од Струмица, денеска не биле донесени од нивните ...
сите 139 | | | веќе видена

Советот на амбасадори на Република Северна Македонија го смета за целосно неприфатлив и штетен за добрососедските односи текстот на објаснувачкиот меморандум ...
сите 245 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 228 | | | веќе видена

Не ја сакам оваа тема, затоа што верувам дека квалитетот на човекот во извршување на неговите работни задачи не зависи воопшто од неговата етничка припадност, ...
сите 19 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ја паметиме по врелиот стриптиз - славната актерка на 60. години изгледа вака

Од:
До кого (е-маил):
Порака: