Голема афера во тенисот: Уапсени 28 тенисери, наместени 97 меча


7 копии

Двајца француски тенисери се притворени, како дел од истрагата околу сомневањата за местење натпревари.Според денешното издание на спортскиот весник „Л’Екип“, ...
| | веќе видена | слични
2 копии
6 копии
2 копии

Шпанската полиција уапсила дури 83 лица затоа што се обвинети дека учествувале во местење натпревари на Фјучерс и Челенџер турнири, пренесуваат тамошните ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Познати се три четврфиналнаи пара на евро-шампионатот во одбојка во машка конкуренција. Досега влез помеѓу најдобрите осум обезбедија: Германија, Русија, ...
сите 332 | | | веќе видена

 Долгорочните односи може да бидат погубни за вашата сексуална желба и задоволство. Сексуалните проблеми влијаат на една третина од младите и средовечните ...
сите 24 | | | веќе видена

Работните групи на власта и опозицијата утре ќе одржат нова средба за законот за јавното обвинителство.Средбата што ќе се случува во Собранието е прва по ...
сите 242 | | | веќе видена

Поранешната специјална јавна обвинителка Катица Јанева останува во притвор, откако судијата на претходна постапка ја одбил понудената гаранција во имот, а ...
сите 249 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Голема афера во тенисот: Уапсени 28 тенисери, наместени 97 меча

Од:
До кого (е-маил):
Порака: