Иско си прави дополнителни проблеми: Со еден „лајк“ долови што мисли за одлуките на Солари (Фото)

Иско Аларкон никако не успева да ја придобие довербата кај Сантијаго Солари, па така не беше стартер ниту на вчерашниот натпревар во Копа дел Реј против ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шпанскиот репрезентативец, Иско Аларкон падна во втор план во Реал Мадрид по промената на тренерот и доаѓањето на чело на Сантијаго Солари на местото на Хулен ...
| | веќе видена | слични

Играчот за врска на Реал Мадрид, Иско веќе неколку недели поминува низ тешка ситуација на „Сантијаго Бернабеу“. Иско е незадоволен од статусот во Реал Мадрид и ...
| | веќе видена | слични

Спортски.мк и денес е тука да ви ги пренесува случувањата на трансфер пазарот ширум светот – БИДЕТЕ ВО ТЕК! – Тука можете да се потсетите што вчера се ...
| | веќе видена | слични

Арон Рамзи веќе е играч на Јувентус! Новинарот кој важи за добро упатен со случувањата во редовите на „старата дама“ и никогаш не греши кога нешто ќе потврди, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, одговарајќи на новинарско прашање во однос на отфрлањето, од страна на министерот за правда Бојан Маричиќ, на барањето на ...
сите 181 | | | веќе видена

Фокусот на соработката на Министерството за финансии со Развојната програма на Обединетите Нации (УНДП) во следниот период, ќе биде подобрување на управувањето ...
сите 510 | | | веќе видена

Будно ги следиме препораките на Комисијата за заразни болести и следствено, секогаш размислуваме за донесените одлуки, нивната оправданост и потребата за нивна ...
сите 200 | | | веќе видена

Во врска со настаните кои се случија изминатите денови каде што беа нападнати полициски службеници, се огласи Европскиот полициски синдикат. „Најостро го ...
сите 89 | | | веќе видена

Ако од денеска до 10 октомври сите, ама баш сите до еден, се придржуваме на три толку прости правила (два метра, маска, миење раце) на 11 октомври може да ...
сите 78 | | | веќе видена

Економско-социјалниот совет денеска ја одржа својата втора седница предводена од министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска како претседателка, ...
сите 222 | | | веќе видена

МПЦ очекува вселенскиот партијарх Вартоломеј позитивно да одговори на писмата на државниот врв за автоќефалноста на црквата. Нема ништо спорно и нема никакво ...
сите 79 | | | веќе видена

Во попладнивните часови на 25. септември во полициската станица Неготино, 59-годишна жена од овој град пријавила дека била измамена од 18-годишниот А.М. од ...
сите 262 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Иско си прави дополнителни проблеми: Со еден „лајк“ долови што мисли за одлуките на Солари (Фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: