Флексибилниот смартфон на Samsung ќе го напојуваат две батерии


3 копии

Веќе пишувавме дека Apple очекува значително помали приходи во последниот финансиски период од планираното, а тоа се должи на помалиот број на продадени нови ...
| | веќе видена | слични

Не се виновни производителите на смартфони за високите цени на телефоните, туку оние од коишто ги купуваат патентите, а тоа е Qualcomm . Американската ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерите на Алијанса за Албанците и Алтернатива - Зијадин Села и Африм Гаши не го прифатија предлогот на Али Ахмети од ДУИ за заедничка средба на сите ...
сите 788 | | | веќе видена

Трета недела по ред продолжува трендот на намалување на бројот на новозаболени и починати лица, а се бележи благо зголемување на бројот на оздравени лица ...
сите 516 | | | веќе видена

Гневните и тажни демонстранти во Бејрут во вторникот ги прочитаа имињата на 171 лице загинати во експлозијата на тамошното пристаниште, која минатата недела ...
сите 486 | | | веќе видена

Комисијата за заразни болести на денешниот состанок, како што најави вчера министерот за здравство Венко Филипче, ќе ја разгледува можноста за воведување PCR ...
сите 146 | | | веќе видена

Десетици вреќи со огномет биле складирани во истиот хангар во кој имало повеќе од две илјади тони амониум нитрат во пристаништето во Бејрут, а каде на 4 август ...
сите 184 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 41 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Флексибилниот смартфон на Samsung ќе го напојуваат две батерии

Од:
До кого (е-маил):
Порака: