Пет фудбалери на кои им е потребен јануарски трансфер


5 копии
2 копии
2 копии

Од редовите н Јувентус и Милан ќе одржат клучни преговори во следните неколку дена поврзани со иднината на Гонзало Игуаин. Аргентинецот ставил до знаење дека ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Игуаин очигледно не може да им одолеее на слатките, па после паузата често се појавува со неколку килограми вишок. Играчите на Милан се подготвуваат за дуелот ...
| | веќе видена | слични

Аргентинскиот напаѓач Гонзало Игуаин му даде до знаење на неговиот актуелен клуб Милан дека сака му се приклучи на неговиот поранешен тренер Маурицио Сари во ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Адвокатот Сашо Дуковски обвини за преседан и рече дека на распитот на Јовановски му било дадено решение за завршување на истрагата без да даде исказ Бојан ...
сите 336 | | | веќе видена

Со овластување на државниот јавен обвинител Љубомир Јовески, обвинителката Лиле Стефанова и понатаму останува надлежна за предметите што го водеше СЈО, ...
сите 164 | | | веќе видена

Во Јавното обвинителство за организиран криминал и корупција на распит повторно се повикани осомничените за случајот „Рекет“ Бојан Јовановски – Боки 13 и ...
сите 271 | | | веќе видена

Предметите „Титаник“, „Траекторија“ и „Маџар Телеком“, што ги отвори СЈО, а веќе преминаа под капата на ЈО, остануваат во надлежност на обвинителката Лиле ...
сите 80 | | | веќе видена

 Сите Швеѓани се восхитуваат на ABBA, Германците никогаш не доцнат, а во Куба се возат само ретро автомобили – верувате ли и вие во овие стереотипи за ...
сите 3 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пет фудбалери на кои им е потребен јануарски трансфер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: