Ќе ве доведат до „просјачки стап“- овие три хороскопски знаци се најголеми „спонзоруши“

Овие три хороскопски знаци како да имаат скенер за фаќање спонзори! Еве кои се тие: Девица Личностите родени во знакот на Девица се се само не невини. ...
| | веќе видена | слични

Сексот не би требало да биде најважен во врската, но секако е многу важен. Секој посакува партнер кој ќе знае да го задоволи под чаршафите, но луѓето често се ...
| | веќе видена | слични

Љубомората во секоја врска е нормална појава, но само кога е во граници на нормалата. Интензитетот на љубомората се разликува од човек до човек, но зависи и од ...
| | веќе видена | слични

 Припадничките од понежниот пол имаат различни вкусови кога се партнерите во прашање. Додека едни лудуваат по опасни фраери, другите имаат очи само за нежни ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Повод за овој текст е изјавата што на телевизиите можеше да се слушне, дека нема проблем јавниот обвинител на Република Македонија да ги преземе предметите од ...
сите 413 | | | веќе видена

СЈО не виде криминал во Шпански скали, Рускоска во еден ден го виде предметот и притвори 11 луѓе, коментира претседателот Христијан Мицкоски на прашањето дали ...
сите 416 | | | веќе видена

Случувањата со аферата Рекет без дилема дојдоа во многу лош момент во кој се решаваа за долгочекуваниот датум за почнување преговори за евроинтеграции, смета ...
сите 108 | | | веќе видена

По државниот секретар на САД, Мајк Помпео, честитика по повод Денот на независноста - 8 Септември и 28-годишната унитарност и самостојност денеска беше ...
сите 128 | | | веќе видена

Боите на Македонија се оние што доминираат на бабините скутници, веленца, килими, миленца, шамии, чорапи, елеци, фанели: црвената, црната и жолтата. Боите на ...
сите 104 | | | веќе видена

Некои луѓе едноставно не сакаат да се спротивстават на искушението и се водени од очигледна страст, дури и ако тоа значи да повредите некого. Сочувството не е ...
сите 132 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ќе ве доведат до „просјачки стап“- овие три хороскопски знаци се најголеми „спонзоруши“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: