Со скандалозна фотогрaфија Јелена Карлеуша го честиташе Божиќ /ФОТО/

И повторно со нов скандал се појави Јелена Карлеуша која што овој пат ги шокираше фановите со својата божиќна честитка на Твитер.На фотографијата која што ја ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерот на Андерлехт, Огњен Врањеш е во целосно животно растројство после скандалот кој го предизвика објавувањето на експлицитните фотографии на Јелена ...
| | веќе видена | слични

Мајката на Огњен Врањеш кои ги пуштил фотографиите на Јелена Карлеуша, вели дека воопшто не и е пријатно поради настанатата ситуација.Јелена Карлеуша по ...
| | веќе видена | слични

Босанскиот фудбалер Огњен Врањеш по се судејќи е слаб на пејачки. Имено, покрај Јелена Карлеуша, Огњен имал афера и со нејзината колешка Катарина Грујиќ. Имено ...
| | веќе видена | слични

Пеачот Аца Ликас имал потреба на својот Инстаграм јавно да ја подржи колешката Јелена Карлеуша која е во медиумска војна со фудбалерот Огњен Врањеш.- Подршка ...
| | веќе видена | слични

Откако во јавноста протекоа експлицитните фотографии, кои наводно Јелена Карлеуша му ги праќала на Огњен Врањеш, мајката на босанскиот фудбалер за Блиц, вели ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Јелена Карлеуша објави преписка на која се гледа дека го моли босанскиот фудбалер Огнене Врањеш да демантира дека било кога рекол нешто во врска со ...
| | веќе видена | слични

По објавените експлицитни фотографии од српската пејачка Јелена Карлеуша, во јавноста се шират и озборувања за нејзиниот претходен скандал додека била во брак ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша тешко ги поднесе шпекулациите на фудбалерот Огнен Врањеш кој објави голи фотографии од пејачката. Имено босанскиот фудбалер не можел да се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Давањето исказ на осомничено лице не е процесно дејствие, што подразбира дека одбрана, односно исказ, може да се даде и во законскиот утврдениот рок кога се ...
сите 291 | | | веќе видена

Со овластување на државниот јавен обвинител Љубомир Јовески, обвинителката Лиле Стефанова и понатаму останува надлежна за предметите што го водеше СЈО, ...
сите 253 | | | веќе видена

Најмногу гледачи во првата рунда по групи на ЕП во одбојка имало на натпреварите во Љубљана, во арената „Стожице“, во групата Ц, во која беше и Македонија, ...
сите 306 | | | веќе видена

Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Можно е да бидете соочени со некои правни проблеми или потешкотии кои ќе ви ја отежнат работата.ЉУБОВ: На љубовното поле ве ...
сите 149 | | | веќе видена

Никакви понови факти не понудија бомбите за случајот за Мартин Нешковски, Смилковското езеро и смртта на Никола Младенов, трите клучни бомби со кои серијата ...
сите 164 | | | веќе видена

Ќе заживее ли идејата за укинување или намалување на бенефииците на избраните функционери? Откако претседателот Стево Пендаровски најави дека ќе се откаже од ...
сите 303 | | | веќе видена

Работните групи во врска со законот за Јавно обвинителство денеска одржаа куса средба на која не беше постигнат договор.Како што посочија министерката за ...
сите 383 | | | веќе видена

Цените на нафтата на светските пазари пораснале минатата недела околу 6 отсто, што е последица на нападите со дронови на најголемото нафтено построение во ...
сите 446 | | | веќе видена

 Сите Швеѓани се восхитуваат на ABBA, Германците никогаш не доцнат, а во Куба се возат само ретро автомобили – верувате ли и вие во овие стереотипи за ...
сите 4 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Со скандалозна фотогрaфија Јелена Карлеуша го честиташе Божиќ /ФОТО/

Од:
До кого (е-маил):
Порака: