Младинец на Ботафого направи фаул кој е кандидат за „клоца на годината“ (Видео)


Фудбалерот на Кујаба, Гиљерме, добро ќе размисли следниот пат кога ќе се обиде со дриблинг некому да му ја протури топката низ нозе. Ударот кој го доби во ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Сити успеа да го одржи чекорот со Ливерпул и остана на минус четири на првенствената табела по комплетирањето на 22-то коло во англиската Премиер ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Томас Милер, офанзивецот на Баерн Минхен, ќе ги пропушти двата осминафинални дуели против Ливерпул во Лигата на шампионите поради црвениот картон кој го ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Долгорочните односи може да бидат погубни за вашата сексуална желба и задоволство. Сексуалните проблеми влијаат на една третина од младите и средовечните ...
сите 24 | | | веќе видена

На својот Твитер профил, премиерот Зоран Заев објави линк до извадок од документарниот филм на Би-Би-Си за креаторите на лажни вести од Велес. Заев пишува: ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Младинец на Ботафого направи фаул кој е кандидат за „клоца на годината“ (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: