Солзите на Федерер во интервјуто за Си-ен-ен (Видео)


Енди Мареј во пет сета беше поразен од Баутиста Агут во првото коло на Австралија Опен, поради проблемите со повреди можеби ова беше и последниот негов меч во ...
| | веќе видена | слични

Во Мелбурн, стартуваше првиот овосезонски тениски Гренд слем, Австралија Опен. Бранителот на трофејот Роџер Џедерер (3-носител) без многу мака во три сета ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Дарко Јаневски Додека се палите како „хепо коцки“ на „бомбите“ што Фатиме Гучи и Бубе ги пуштаат во судница за „Монструм“, некако заборавате дека оние за кои ...
сите 529 | | | веќе видена

Застапник на обвинението, согласно дадените овластувања од државниот јавен обвинител Јовески, е Ленче Ристоска која од СЈО прејде во ОЈО Скопје. Ристоска на ...
сите 253 | | | веќе видена

Две победи над Белорусија и над Словенија, блескав сет против Русија, пораз во нијанси од Финска, објективно слаб натпревар против Турција. Македонските ...
сите 371 | | | веќе видена

Ранет лекар на работно место, претепан доктор во ходник во болница, нападнат медицински персонал, хорор услови за работа, разрушени болници, хаос во кој освен ...
сите 281 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Солзите на Федерер во интервјуто за Си-ен-ен (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: