Алвеш: Му завидуват на Нејмар дека е богат и убав

Пауло Дибала ја искористи паузата по повод новогодишните празници за да одработи поопширно интервју за француски „Телефут“, а угледниот медиум истото го објави ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Бразилската ѕвезда на Пари Сен Жермен, Нејмар сака да си замине од клубот за кој наводо тврдел дека нема добар спортски концепт. Желбата му е да се врати во ...
| | веќе видена | слични

Медиумите од Шпанија продолжуваат да пишуваат за можноста Нејмар одново да го облече дресот на Барселона, „Ел Мундо“ вели дека таткото на напаѓачот разговарал ...
| | веќе видена | слични

Нејмар има огромна желба да се врати во Барселона. Според весникот „Ел Мундо“, бразилскиот фудбалер и неговите роднини имале пет обиди за контакт со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Со овластување на државниот јавен обвинител Љубомир Јовески, обвинителката Лиле Стефанова и понатаму останува надлежна за предметите што го водеше СЈО, ...
сите 252 | | | веќе видена

Најмногу гледачи во првата рунда по групи на ЕП во одбојка имало на натпреварите во Љубљана, во арената „Стожице“, во групата Ц, во која беше и Македонија, ...
сите 304 | | | веќе видена

Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Можно е да бидете соочени со некои правни проблеми или потешкотии кои ќе ви ја отежнат работата.ЉУБОВ: На љубовното поле ве ...
сите 153 | | | веќе видена

Никакви понови факти не понудија бомбите за случајот за Мартин Нешковски, Смилковското езеро и смртта на Никола Младенов, трите клучни бомби со кои серијата ...
сите 164 | | | веќе видена

Работните групи во врска со законот за Јавно обвинителство денеска одржаа куса средба на која не беше постигнат договор. Како што посочија министерката за ...
сите 389 | | | веќе видена

Во Јавното обвинителство за организиран криминал и корупција на распит повторно се повикани осомничените за случајот „Рекет“ Бојан Јовановски – Боки 13 и ...
сите 271 | | | веќе видена

Иранскиот претседател Хасан Рoхани изјави дека кампањата за „максимален притисок“ од страна на администрацијата на Трамп не успеала и дека санкциите воведени ...
сите 417 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Алвеш: Му завидуват на Нејмар дека е богат и убав

Од:
До кого (е-маил):
Порака: