Овен Склони се кон нагло одлучување со кој и кога сакаат да се врзат, односно импулсивно се впуштаат во емотивни односи. Проблемите настануваат кога страста ќе ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Опуштен ден за Јарците, за Раковите неповолен ден за почнување нова врска. Прочитајте го хороскопот за 14 јануари. Овен На полето на работата, ситуацијата е ...
| | веќе видена | слични

Овен Овој понеделник започнува со пријатни емоции за вас. Бидете отворени за другото мислење, особено ако имате позитивни долгорочни перспективи. Бик Денот ќе ...
| | веќе видена | слични

Сексот не би требало да биде најважен во врската, но секако е многу важен. Секој посакува партнер кој ќе знае да го задоволи под чаршафите, но луѓето често се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Никакви понови факти не понудија бомбите за случајот за Мартин Нешковски, Смилковското езеро и смртта на Никола Младенов, трите клучни бомби со кои серијата ...
сите 238 | | | веќе видена

Јавниот обвинител Љубомир Јовески, вели дека во потрагата по парите од торбата „Луј Витон“, која јавноста ја виде на објавените снимки од криминалната афера ...
сите 222 | | | веќе видена

Овен (21.03 – 20.04) Планирате како да ги инвестирате парите од работата и дали тоа ќе ви се исплати. Некој ќе ги исполни вашите желби, и тоа треба да го ...
сите 219 | | | веќе видена

Извори во одбраната на луѓе инволвирани во предметите на СЈО тврдат дека најмалку еден од заштитените сведоци од случаите кои беа водени во сега згаснатата ...
сите 156 | | | веќе видена

 Долгорочните односи може да бидат погубни за вашата сексуална желба и задоволство. Сексуалните проблеми влијаат на една третина од младите и средовечните ...
сите 23 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп

Од:
До кого (е-маил):
Порака: