Новиот Xiaomi Mi 9 го трасира патот во највисоката класа

3 копии

На крајот на минатата година, претседателот на компанијата Xiaomi Лин Бин најави смартфон со камера од 48 мегапиксели, а сега тој уред конечно беше претставен ...
| | веќе видена | слични

Деновиве слушаме се почесто како буџетски смартфони нудат неверојано моќни спецификации. Па, колку добар може навистина да биде еден "евтин" телефон? Одговорот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Со овластување на државниот јавен обвинител Љубомир Јовески, обвинителката Лиле Стефанова и понатаму останува надлежна за предметите што го водеше СЈО, ...
сите 218 | | | веќе видена

Во Јавното обвинителство за организиран криминал и корупција на распит повторно се повикани осомничените за случајот „Рекет“ Бојан Јовановски – Боки 13 и ...
сите 271 | | | веќе видена

Кој секс повеќе го сакате, утрински или ноќниот, или можеби преферирате секс преку ден. Доколку спаѓате во еден од овие хороскопски знаци тогаш на вас ви е ...
сите 34 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Новиот Xiaomi Mi 9 го трасира патот во највисоката класа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: