Совети за постпразнична детоксикација

Потребни ви се само три дена за да се чувствувате како препородени Чистењето на телото од токсини е и тоа како важно за нашето здравје, а посебно внимание ...
| | веќе видена | слични

Овој напиток ги решава проблемите како иритирачка кашлица, исфрлање на секретот од белите дробови, а особено им се препорачува на пушачите! Ѓумбирот, како ...
| | веќе видена | слични

Што и да изедеме или испиеме, во текот на животот, минува низ нашиот црн дроб. Токму поради тоа овој орган ги трпи и впива сите наши лоши прехрамбени навики и ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии
повеќе

Останато

„Ивнинг пост", дневен весник од Нов Зеланд, на 27 мај 1903 година од својот дописник од Цариград јави дека е убиен креаторот на Македонската револуционерна ...
сите 167 | | | веќе видена

Струмичката болница ќе опремува дополнителен простор за сместување на заболени од ковид 19 оти капацитетот на инфективното одделение е полн. Зголемениот број ...
сите 515 | | | веќе видена

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ бара надзорна расправа во Собраниската комисија за финансирање и буџет за поскапувањето на електричната енергија барањето веќе е ...
сите 187 | | | веќе видена

Помош ќе има за сите, државата е подготвена да направи се во рамки на своите финансиски капацитети да им помогне на работниците, на невработените, на ...
сите 129 | | | веќе видена

Бугарија притиска, ЕУ одлучува, а Германија силно лобира. Билатералните проблеми не треба да бидат дел од преговарачката рамка со ЕУ, вели германската ...
сите 358 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Совети за постпразнична детоксикација

Од:
До кого (е-маил):
Порака: