Фондацијата „Никола Јанчев“ донира 120 прочистувачи за воздух

7 копии
7 копии

Погубните и криминални политики што цела деценија ги водеше ВМРО-ДПМНЕ преку кои го уништуваше зеленилото и животната средин, ја поскапе струјата за 100%, ...
| | веќе видена | слични

ВМРО-ДПМНЕ и ја укина евтината тарифа на струјата и за 100 отсто ја покачи цената на електричната енергија и примора стотици илади граѓани да се префрлат на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

11 години ВМРО-ДПМНЕ го игнорираше проблемот со загадувањето и свесно ги уништуваше зеленилото и животната средина. Заради криминалните политики на ВМРО-ДПМНЕ ...
| | веќе видена | слични
4 копии

11 години ВМРО-ДПМНЕ го игнорираше проблемот со загадувањето и свесно ги уништуваше зеленилото и животната средина, велат од СДСМ во нивното соопштение. ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Освен што безмилосно го уништуваше зеленилото и ја загрозуваше животната средина, ВМРО-ДПМНЕ преку погубните политики во енергетиката, дополнително го поттикна ...
| | веќе видена | слични

ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски преку погубните политики во енергетиката, ја укинаа евтината тарифа на струјата, ја поскапеа за 100 отсто електричната енергија ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Според податоците на Министерството за здравство, на Инфективната клиника во изминативе 24 часа примени се 6 пациенти. Таму вкупно се хоспитализирани 87 ...
сите 601 | | | веќе видена

Мора да продолжиме по правиот пат, не смееме да скршнеме од него, тоа е наша заедничка задача, порача синоќа претседателот на СДСМ на Централната трибина на ...
сите 154 | | | веќе видена

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
сите 12 | | | веќе видена

Со конкретни мерки за секоја категорија граѓани и во услови на здравствена криза ги поддржуваме граѓаните и компаниите. Ги видовме резултатите на дело. ...
сите 337 | | | веќе видена

Владата на предлог на Министерството за внатрешни работи во соработка со министерствата за здравство и за надворешни работи изработи насоки за начинот на ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фондацијата „Никола Јанчев“ донира 120 прочистувачи за воздух

Од:
До кого (е-маил):
Порака: