Наместо ѕвезда, Доналд Трамп на врвот на новогодишната елка

4 копии

Федералниот судија нареди порно ѕвездата Бура Даниелс да му плати на Доналд Трамп близу 293.000 долари за хонорари на неговите адвокати, како и 1.000 долари ...
| | веќе видена | слични

Мајкл Коен, поранешен адвокат на претседателот на САД, Доналд Трамп, денес бил осуден на три години затвор, а во текот на судењето му порачал на судијата дека ...
| | веќе видена | слични

Сторми Даниелс во 2006 година ја поминала ноќта со американскиот претседател Доналд Трамп и неодамна го тужеше, бидејќи ѝ се заканувал дека не смее јавно да ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Мајкл Коен, бившиот адвокат на Доналд Трамп за кого своевремено кажа дека е подготвен да прими куршум, е осуден на три години затвор, откако се изјасни виновен ...
| | веќе видена | слични

Американскиот претседател Доналд Трамп изјави дека не стравува од отповикување, а парите кои што неговиот адвокат Мајкл Коен им ги дал на двете жени не ги ...
| | веќе видена | слични
7 копии
повеќе

Останато

Времето утре ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Попладне претежно во крајните планински региони ќе има услови за појава на краткотрајна нестабилност ...
сите 279 | | | веќе видена

Откако јавно им ги прочита имињата, премиерот Зоран Заев се пишмани, па врати дел од разрешените директори. Двајца од десетината директори сепак ќе останат на ...
сите 92 | | | веќе видена

Ако СЈО не продолжи да постои, корупцијата во државата ќе продолжи, изјави во интервју за Гласот на Америка претседателот на Асоцијацијата на обвинители во ...
сите 148 | | | веќе видена

Една трудница е пренесена во болница, а имало повеќе рушења на фасади од згради во Атина при земјотресот од 5.1 степени. Еден турист е полесно повреден кога ...
сите 194 | | | веќе видена

Откако се обелодени случајот „Рекет” во кој е уапсен Бојан Јовановски или Боки 13, а истиот ден таа реши да ја депонира оставката, Катица Јанева стана топ тема ...
сите 125 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Наместо ѕвезда, Доналд Трамп на врвот на новогодишната елка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: