Нафтата пак поскапува, нови цени на горивата во Македонија

3 копии
3 копии

Водата за пиење во Делчево од 1 јануари 2019 ќе биде поскапа за 3 денари. Цената на водата се зголемува согласно пресметките на регулаторната комисија за ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Две недели по последната одлука, вчера стандардно Регулаторната Комисија за Енергетика донесе нова одлука за цените на нафтените деривати. Дизелот поевтинува ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Со одлука на регулаторната комисија, горивата поевтинуваат Објавено на 10 декември 2018 година Веќе навикнавме дека нашата регулаторната комисија за енергетика ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Ако СЈО не продолжи да постои, корупцијата во државата ќе продолжи, изјави во интервју за Гласот на Америка претседателот на Асоцијацијата на обвинители во ...
сите 266 | | | веќе видена

Откако јавно им ги прочита имињата, премиерот Зоран Заев се пишмани, па врати дел од разрешените директори. Двајца од десетината директори сепак ќе останат на ...
сите 20 | | | веќе видена

Една трудница е пренесена во болница, а имало повеќе рушења на фасади од згради во Атина при земјотресот од 5.1 степени. Еден турист е полесно повреден кога ...
сите 194 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нафтата пак поскапува, нови цени на горивата во Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: