Возач загина во страотна сообраќајка во Струмица

6 копии

Нова сообраќајна несреќа, во која повторно животот го загубија мигранти, се случи рано утрово на автопатот „Егнатиа“ меѓу грчките градови Кавала и Ксанти во ...
| | веќе видена | слични
16 копии
16 копии
2 копии
повеќе

Останато

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 156 | | | веќе видена

Светската виолинистка Ванеса Меј, која го отвори Охридско лето, упати видео порака за хуманост и против насилство врз животните. – Навистина ме растажува кога ...
сите 108 | | | веќе видена

Направете ги јадењата повкусни со BBQ сос. 1 шолја келап 2 лажици шеќер 1/2 шолја вода 1/4 шолја оцет 1 лажичка сол 1 лажичка лук во прав 1 лажица сенф 1 ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Возач загина во страотна сообраќајка во Струмица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: