Направете новогодишна магија: Пет едноставни трикови за новогодишна атмосфера во сечиј дом


Има луѓе кои не можат да дочекаат да дојде 1-ви декември, за во својот дом да создадат новогодишна атмосфера, но има и такви кои за тоа го чекаат последниот ...
| | веќе видена | слични

Од денес ќе имате ас во ракавот, затоа што пеглата можете да ја исчистите со помош на само три таблети парацетамол. Во видеото е прикажана деталната постапка.
| | веќе видена | слични

Останато

Зијадин Села од Алијансата за Албанците објави неколку забелешки за владиниот предлог закон за Јавното обвинитeeлство. Тој истакна дека ќе се обидат да ...
сите 214 | | | веќе видена

Специјалната јавна обвинителка по осум дена молк денеска се обрати на прес конференција во Специјалното јавно обвинителство. Катица Јанева рече дека ...
сите 91 | | | веќе видена

Денеска до Собранието на Република Северна Македонија се доставува Предлог законот за Јавното обвинителство што е во интерес на реформите и правдата. Со новото ...
сите 192 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Направете новогодишна магија: Пет едноставни трикови за новогодишна атмосфера во сечиј дом

Од:
До кого (е-маил):
Порака: