Руски доктор ја открива тајната за имунитетот на вашето дете


Бесплатен видео серијал на Јутјуб што ќе му помогне на вашето дете да научи англиски! Со Тими, вашето дете ќе го збогати речникот и ќе ги развие креативноста и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Доволно е на децата да им дадете хартија и молив и тие ќе имаат супер занимација. Уште доколку им подготвите и некои боички ви останува само да ја набљудувате ...
| | веќе видена | слични

Уживјате во кретивноста: МАСКИ Потребни ви се хартиени тањирчиња, водени бои и цевки кои ќе ги прицврстите на маската. Безброј можности. ЗМИЈА Едно хартиено ...
| | веќе видена | слични

Останато

Кинеската Народноослободителна армија денеска соопшти дека почнува нови вежби на море и во воздух во близина на Тајван. Најавата уследи еден ден по ...
сите 676 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ е најмалку повикана да зборува за состојбата во културата и за слободата на изразување, велат од партијата на власт. „Токму оваа партија ја нарача ...
сите 110 | | | веќе видена

Израелскиот систем за противвоздушна одбрана познат како „Железната купола“ ги пресретнал речиси сите од околу 1.100-те ракети што биле упатени кон населените ...
сите 198 | | | веќе видена

За прв пат во историјата на независна Македонија ниту еден член на фамилијата на Методија Андонов Ченто не доби покана од Претседателот на Собранието, ...
сите 256 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Руски доктор ја открива тајната за имунитетот на вашето дете

Од:
До кого (е-маил):
Порака: