Ангеловски го објави списокот за натпреварите

2 копии
4 копии

Селекторот на македонската фудбалска репрезентација, Игор Ангеловски на официјалната прес-конференција пред утрешниот натпревар со Лихтенштајн од Лига на нации ...
| | веќе видена | слични
2 копии

" alt=Предводникот на македонската фудбалска репрезентација, Горан Пандев е сигурен дека поразот во Ереван од Ерменија ќе се заборави и уште утре нашите ...
| | веќе видена | слични

Македонија денеска во Вадуц го имаше последниот тренинг пред утрешната средба против Лихтенштајн во Лигата на нации, средба на која нашиот тим ја посакува ...
| | веќе видена | слични

Македонската фудбалска репрезентација ова попладне го одржа планираниот тренинг во Вадуц пред утрешниот дуел со Лихтенштајн во Лигата на нации, натпревар на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Делегација на Владата на Република Северна Македонија предводена од министерката за одбрана Славјанка Петровска, во придружба на советникот за одбрана на ...
сите 157 | | | веќе видена

Забавата за Охридскиот Рамковен Договор како да не помина во „духот“ на соживотот. Тоа можеше да се види од исвиркувањето на македонскиот јазик на истата.На ...
сите 88 | | | веќе видена

Опасноста за нуклеарната централа Запорожје, на југот на Украина, каде Киев и Москва меѓусебно се обвинуваат за гранатирање повеќе од една недела, „се ...
сите 313 | | | веќе видена

„Мислам дека ниту еден писател денес не го заслужува тоа повеќе од него. Кампањата започнува сега“, напиша Бернар-Анри Леви.Ружди бил нападнат со нож во ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ангеловски го објави списокот за натпреварите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: