Научниците може да измерат кога гледачите во кино се плашат


Останато

Претседателот на Европската иницијатива за стабилност Гералд Кнаус, кој се смета за главниот ЕУ лобист за проширување, го потврдува црното сценарио за ...
сите 723 | | | веќе видена

Во Собранието на Република Македонија денеска треба да се одржи 77. пленарна седница со единствена точка на дневниот ред Интерпелација за работата на ...
сите 445 | | | веќе видена

Сојузот на синдикатите на Македонија (ССМ) денеска протестните активности ги продолжи пред Министерството за информатичко општество и администрација (МИОА) од ...
сите 397 | | | веќе видена

Русија ќе одговори на влезот на Шведска и Финска во НАТО, изјави денеска претседателот на Руската Федерација, Владимир Путин. – Доколку НАТО ја воспостави ...
сите 215 | | | веќе видена

СДСМ и ДУИ удрија по народот, поскапа струја за да го покријат криминалот.СДСМ го крие енормното покачување зад таканаречените тарифи. Најголемиот број од ...
сите 262 | | | веќе видена

Бугарската влада во оставка ја одобри бугарската позиција за предлогот на француското претседателство со Советот на ЕУ за заеднички став на ЕУ за преговорите ...
сите 429 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Димитар Ковачевски денеска одговарајќи на пратеничко прашање посочи дека во мандатот на оваа Влада минималната плата е зголемена 100% ...
сите 109 | | | веќе видена

Министерката за култура Бисера Костадиновска Стојчевска засега нема да побара разрешување на државниот секретар во Министерството за култура, Валмир Азири кој ...
сите 66 | | | веќе видена

Доколку Уставот биде отворен во контекст на барањето на Софија, Движењето Беса соопшти дека ќе ги искористи сите собраниски механизми за да наметне укинување ...
сите 10 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Научниците може да измерат кога гледачите во кино се плашат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: