Snapchat со најниска вредност на берзата досега

5 копии

Податоците за кварталните приходи на „Фејсбук“, како и за растот на бројот на корисници ги разочараа инвеститорите, вo услови кога компанијата минува низ ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пратеничката од ВМРО-ДПМНЕ Дафина Стојаноска, во своето гостување во емисијата „Само вистина“ која се емитува на Канал 5 рече дека ова што сега ни се случува ...
сите 595 | | | веќе видена

Нема суштински промени помеѓу првиот француски предлог и овој што е ревидиран. На суптилен начин се вградени сите бугарски барања и сега тие стануваат европски ...
сите 244 | | | веќе видена

Ова е македонски народ, европски народ. Да не дозволиме оние кои сакаат да ја изгубиме државата, оние новоокупатори и оние кои од внатре работат за тоа ...
сите 118 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Snapchat со најниска вредност на берзата досега

Од:
До кого (е-маил):
Порака: